Witaj na mojej stronie, witaj w moim świecie

🌞🌞🌞

Nazywam się Ola Fronc. Kiedy miałam 13 lat, malarstwo złapało mnie za rękę i powiedziało: Chodź, coś Ci pokażę. Uszanuję każdą twoją decyzję, przyjmę od ciebie wszystko. Jestem tu dla ciebie. I tak sobie wędrujemy już prawie 20lat, a ono nieustannie przyjmuje ode mnie wszystko i oddaje mi wiele, wiele więcej.

BLIŻEJ MALARSTWA BLIŻEJ SIEBIE. Zdaje się, że w tych słowach zawarta jest misja mojego serca. Żyję tym i lubię dzielić się tym podejściem z innymi. Jak? Na kilka sposobów, z którymi możesz zapoznać się na tej stronie:

  • OBRAZY. Pogrupowane chronologicznie w ważne dla mnie cykle pokazują moją ścieżkę malarską, którą oficjalnie zaczęłam utrwalać od 2013r. Są zapisem mojej drogi do bycia bliżej siebie. Oglądając je tu w Internecie, kupując reprodukcję bądź oryginał możesz doświadczyć własnego poruszenia, któremu warto się przyjrzeć i zbadać dokąd wewnątrz Ciebie prowadzi takie zaproszenie!
  • WARSZTATY malarskie. W tej zakładce są lub pojawią się informacje o spotkaniach malarskich, gdzie możemy się spotkać i wspólnie cieszyć się byciem bliżej siebie poprzez malarstwo i bliżej ludzi w grupie.
  • E-book. Tworzę go, jest w przygotowaniu. Przewodnik dla Twórczych Serc, które chcą być bliżej własnej twórczej duszy rozpoczynając przygodę z malarstwem olejnym. Wszystkie informacje z nim związane pojawią się właśnie w tym dziale.
  • DLA KOLEKCJONERA. W tej zakładce jest skrótowy przegląd obrazów dostępnych w oryginale, gotowych do kupienia. Wierzę, że życie pośród żywej sztuki wspiera kontakt z bogactwem wewnętrznym, więc jeśli szukasz swojej wyjątkowej relacji z obrazem, zerknij właśnie tam.
  • SKLEP – dążę w tą stronę rozwoju marketingowego aby dostęp do tego co oferuję światu był jasny i otwarty. To będzie piękny i błyszczący sklep 🙂 chociaż chwile to jeszcze zajmie… Na ten moment proponuję kontakt mejlowy lub poprzez social-media. A właśnie!
  • SOCIAL-MEDIA. Jeśli chcesz bliżej pooglądać czym się dzielę na Insta lub Fejsiku, jesteś baaardzo mile widziana/widziany. Możesz tam odkryć nawet rzeźby z piasku i tatuaże. A jeśli jeszcze przyjdzie Ci do głowy ułańska fantazja – możesz posłuchać jak czasem opowiadam o swoich obrazach na YouTube na kanale Ola Fronc.
  • BIO. W tej zakładce możesz pod lupą i bardzo z bliska przejrzeć moje skromne osiągnięcia w tzw wielkim świecie, przeczytać notkę biograficzną i artist statement.

 

Czekam na Twój znak! Że jesteś, że tworzysz lub chcesz zacząć. Może szukasz dla siebie warsztatów lub ulubionego obrazu czy printu. A może najzwyczajniej w świecie chcesz przybić mi piątkę. W tym miejscu wchodzę ja! Cała na biało i mówię: ZAPRASZAM CIĘ DO MOJEGO ŚWIATA;)

❤️❤️❤️

 Masz pytanie?

napisz na mejla lub skontaktuj się poprzez Instagram 🙂

Instagram: @ola_fronc

YouTube: Ola Fronc