Pracownia Przemiany Plastycznej

Dedykowane kobietom, spotkania łączące rozwój osobisty i malarstwo w połączeniu z baśniami, intuicją i snami.

❤️
Łagodny wgląd we własne wnętrze, obserwowanie procesu twórczego oraz wewnętrznych zmian, poznawanie siebie i życzliwe rozmowy w kameralnej grupie. Czy rozwój osobisty może wydarzać się poprzez malarstwo? Oczywiście!

Maluj i odkrywaj siebie.

 


Zdolności twórcze kobiety są jej najcenniejszym atutem, bo promieniują na zewnątrz, a jednocześnie są strawą dla wnętrza pod każdym względem: psychicznym, duchowym, umysłowym, emocjonalnym i ekonomicznym. Dzika natura otwiera przed nami nieskończone możliwości; jest kanałem rodnym, orzeźwia i wzmacnia, gasi pragnienie, zaspokaja głód głębi i spontaniczności.

Clarissa Pinkola Estés

 


Korzyści dla Ciebie

Podaruj sobie czas TYLKO DLA SIEBIE, odkryj wewnętrzną twórczynię i dotrzyj do przejrzystych wód rzeki kreatywności, która w Tobie płynie.

Wyraź siebie w pełni, w łatwości praktykując malowanie na podstawie intuicji, baśni, snów i obrazów wewnętrznych, a także wspólnych rozmów, aby lepiej poznać siebie i rozwijać umiejętności malarskie.

❤️ Poznaj konkretne praktyki malarskie, które pozwolą z czułością i uważnością objąć wszystko co poprzez Ciebie przepływa, zauważyć to i zostawić…na kartce, na płótnie.

Zanurkuj w proces twórczy i własne serce, aby przyjrzeć się emocjom i procesom, które zachodzą wokół tworzenia, zarówno u Ciebie jak i w grupie.

❤️ Wsłuchaj się w baśń, która poruszy serce do rozmyślań w stronę pełną mocy i własnej sprawczości.

❤️ Spędź wyjątkowy czas z kobietami, w kameralnym gronie, pośród inspiracji i ważnych rozmów, tam, gdzie istotne jest wszystko co się pojawia.

 

Poznaj mnie bliżej

Mam na imię Ola, od 20 lat malarstwo prowadzi mnie za rękę, a od 8 lat towarzyszę ludziom na ich twórczych ścieżkach. Pozwól, że będę Twoją życzliwą przewodniczką po fascynujących krainach przemiany plastycznej, której i ja doświadczam za każdym razem kiedy sięgam po pędzel i farby. Poznaj bliżej moje malarstwo oraz mnie  https://www.olafronc.com/ 

Co Ciebie tu sprowadza?

❤️ Pytanie, które zadaję na początku spotkań. Zobacz co słyszę:

Jak to będzie wyglądać?

Spotkania odbywają się w proponowanych terminach. Każda edycja to inna inspiracja tematyczna, w którą wprowadzam grupę. Podążając za tym co dla nas najciekawsze i najbardziej żywe, każda uczestniczka projektuje swój obraz, próbując przenieść swoją wizję na papier lub płótno. Życzliwie zajmujemy się tym, co stanowi wyzwanie dla umiejętności – w ten sposób szlifujemy zdolności warsztatowe. Malujemy i w uważności obserwujemy proces twórczy, który odkryje przed nami swoje głębokie piękno. Nie trzeba umieć. Wystarczy lubić farby i kolory i mieć otwartość na NOWE oraz na swoje wnętrze.

Jaka jest moja rola? Jestem obecna dla Ciebie, z całym swoim doświadczeniem twórczym i serdecznym wsparciem. Tworzę twórczą przestrzeń, w której możemy odpocząć od trosk i podkarmić ducha. Wnoszę tematyczny impuls twórczy i czuwam nad malarskimi przygodami, które niewątpliwie się zadzieją i zaprowadzą nas…no właśnie, dokąd? Sprawdź sama!

 

Materiały i terminy

Materiały plastyczne – farby/pędzle/papier/płótna – należy przynieść we własnym zakresie. Podczas zajęć każdy tworzy w technice malarskiej, na którą ma ochotę. Farby akwarelowe, akrylowe, olejne – wszystkie są mile widziane. Na pierwsze zajęcia przynieś to co masz i to czego używasz. Jeśli nie masz żadnych materiałów plastycznych – to też przyjdź:) Pożyczę Ci swoje akwarele i doradzę jakie zakupy zrobić w sklepie plastycznym.

❤️ Temat przewodni grudniowej edycji: Pielęgnowanie energii twórczej – baśń La Ilorona.   Wspólnie przeczytamy i przeanalizujemy symboliczną baśń z książki Biegnąca z wilkami, Clarissy Pinkoli Estés, poruszając temat czystych wód wewnętrznej rzeki, tego co ją zatruwa i co ją oczyszcza. Będzie o czym rozmawiać, będzie co malować!

❤️ Nasz plan:
7.12.2022, środa, w godz. 18-21 – Poznamy się, omówimy baśń i jej interpretację. Zajmiemy się projektowaniem, szkicowaniem, planowaniem, rozpoczynaniem swojej pracy twórczej na podstawie tej baśni.
14.12.2022, środa, w godz. 18-21 – Całą energię i serce włożymy w realizowanie i pogłębianie swojego obrazu oraz wspólnego poznawania się.
21.12.2022, środa w godz. 18-21 – Dokończymy prace i szeroko omówimy nasze doświadczenia oraz cały grudniowy proces malarski.

❤️ Koszt i zapisy

Info na kolejne edycje już wkrótce.

😍

Zapisy na grudzień ZAMKNIĘTE!

INFO O KOLEJNEJ EDYCJI-NIEBAWEM. ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ JAKO PIERWSZA:)

https://www.olafronc.com/newsletter/